Dr. Pintér Sándor Úrnak,

A Magyar Köztársaság Belügyminiszterének!

Tisztelt Belügyminiszter Úr!

Ózd és térségének 20 év óta egyre súlyosbodó gazdasági, társadalmi, szociális és foglalkoztatási válságának végre hatékony kezelését célzó javaslatunkat megküldtük Dr. Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak.

Miniszterelnök Úr titkárság vezetője írásbeli válaszában közölte, hogy javaslatunkat intézkedés végett Belügyminiszter Úr hatáskörébe utalta.

Tisztelt Miniszter Úr!

Bízunk és reménykedünk abban, hogy végre helyi, térségi és kormányzati összefogással, felelős együttműködéssel megteremtődik az a hatékony válságkezelési program, ami hitet, reményt, vonzó jövőképet ad az itt élő válság sújtotta embereknek, családoknak, végre perspektívát a felnövekvő generációnak, felerősítve a szülőföld és a haza iránti szeretetet és elkötelezettséget.

Meggyőződéssel hisszük, hogy a társadalmi összefogásra és a szolidalításra épülő válságkezelési programunk megalkotása és gyakorlati megvalósítása követendő országos, de Uniós például is szolgálhat, nemzeti és nemzetközi érdeklődést és támogatást is indukálhat.

Tisztelettel állunk Miniszter Úr vagy megbízottjának rendelkezésére, vállalva a javaslataink személyes és részletes kifejtését, közreműködünk minden általunk elvégezhető szervezési, kutatási, elemzési, egyeztetési, mozgósítási feladatokat.

A térség valamennyi lakójával együtt reménykedve várjuk Miniszter Úr, segítő és együttműködést biztosító válaszát.

Ózd, 2010. július 28.

Tisztelettel:                                                Telky János

Újra Ózdért Egyesület elnöke

Elérhetőségeink:         Levélcím: Civil Ház 3600 Ózd Árpád vezér út 29.

Telefon: 06 48 481333 vagy +36 30 4991569

E-mail: telky.janos@freemail.hu

Dr. Pintér Sándor Úrnak,

A Magyar Köztársaság Belügyminiszterének!

Tisztelt Belügyminiszter Úr!

Tisztelt Miniszter Úr!

Ózd, 2010. július 28.

Tisztelettel:                                                Telky János

Újra Ózdért Egyesület elnöke

Elérhetőségeink:         Levélcím: Civil Ház 3600 Ózd Árpád vezér út 29.

Telefon: 06 48 481333 vagy +36 30 4991569

E-mail: telky.janos@freemail.hu